ŽEBĚTÍNSKÉ TRAMPOBRANÍ
STOPY SEŠLAPANÝCH BOT - Brno
IV. Ročník - obrázek

IV. Ročník - obrázek

Žebětínské trampobraní se podařilo letos uskutečnit již počtvrté. Soupiska vystupujících byla lákavá, i proto možná dorazilo letos rekordních 155 platících diváků......
 Večer velmi dobře konferoval kamarád a zároveň bývalý člen skupiny - Pepe. Zahajovala domácí kapela Kati, která zahrála osm písniček. Vesměs zazněla novější produkce včetně úplné novínky - písně Věčnej vlak od J. Jégra. Kapela preferovala přístup dát větší prostor hostům, proto proběhlo časově omezené vystoupení. Vzápětí byl předán dar kamarádovi Nazírovi, který (již tradičně) akci sponzoroval. Následoval ostřílený Přístav, který publikum potěšil vlastními i převzatými písněmi. Za "Duo Komáři" reprezentoval pouze Běďa Šedifka, který byl bezesporů jedním z hlavních magnetů tohoto večera. Zahrál průřez své tvorby a přidal i pár novinek. Po pauze pokračoval T.E. Band, který, stejně jako loni, už tak dosti rozehřáté publikum, přivedl do varu. Večer uzavřelo výborné Pekaringo se směsicí Ryvolovek, jiných převzatých, ale hlavně autorských písní. Po oficiálním ukončení následovalo jam session do pozdních nočních až časných ranních hodin. Škoda, že Orion ze zdravotních důvodů absentoval.
Trampská kapela Kati děkuje všem, kteří jakýmkoli způsobem pomohli s festiválkem a divákům za jejich zájem. Snad se akce líbila. Je neskrývaným přáním, aby se Trampobraní uskutečnilo i v roce 2013.
Za TK Kati Brno zaznamenal a stručně informoval
Stařka
15.04.2012 13:24:35
jurapospec
Žebětínské trampobraní
TRAMPSKÝ HUDEBNÍ VEČER
Stopy sešlapaných bot
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one